Tarih

Nis 08 2022

7 den 77 ye Bilim-Sanat-Kültür-Spor Şenlikleri 2022 Programı ( Turunç/Marmaris, Göynük/Bolu )

 

7 den 77 ye Turunç/Marmaris-Göynük/Bolu Bilim-Sanat-Kültür-Spor Şenlikleri

Tarihler:

Turunç/Marmaris şenliği:    14 Ağustos (giriş) –  20 Ağustos (çıkış)   

Göynük/Bolu şenliği:       28 Ağustos (giriş) –  03 Eylül (çıkış)

Ön Bilgi ve hedef gruplar: 7 den 77 ye Turunç/Marmaris-Göynük/Bolu Bilim-Sanat-Kültür-Spor Şenlikleri üç ayrı hedef gruba yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu gruplar, çocuklarıyla beraber hem kaliteli bir yaz tatili hemde çocukları için eğlenceli bir eğitim zamanı geçirmek isteyen aileler, öğrencileriyle birlikte katılmak isteyen okul öğretmenleri yada okullarıyla birlikte gelmek isteyen lise öğrencileri için düzenlenmektedir. Turunç’ta Akdeniz’in masmavi suları ve çam ormanlarının yeşili arasında veya Göynükte tarih, yeşil ve eski mimariye uygun olarak restore edilmiş konaklar arasında hem tatil hem de eğlenceli eğitimler sizleri bekliyor. Türkiye’nin seçkin üniversitelerinden özenle seçilen genç eğitim kadrosu çocuklara hem eğitmenlik hem de birer örnek rol model oluşturmak için katılmanızı bekliyor.

Etkinlik süresi: 6 gün (Tematik program aşağıda verilmektedir. Uygulamaların ayrıntıları katılımcılar ile etkinlik başlangıcından iki hafta önce paylaşılacaktır).

Etkinlik kapsamlarının belirlendiği temalar: Bilimsel uygulamalar (Fizik, Astronomi, Kimya, Biyoloji, Jeoloji, Botanik, Uzay ile Deniz ve Okyanus bilimleri, Spor, tıp ve sağlık bilimleri gibi dallarda uygulamalar), Sanatsal uygulamalar (resim, tiyatro, müzik, sanat ve bilimin iç içe geçtiği uygulamalar, …), Spor (deniz sporları, zeka oyunları, masa tenisi turnuvaları, doğa yürüyüşleri, oryantiring, …), Kültür faaliyetleri (tiyatro skeçleri, doğru ve etkileyici konuşma sanatı, yemeklerimiz, geleneklerimiz, … ). Etkinlikler kapalı mekanlarda, veya açık havada deniz, orman ve tarih manzaralarıyla teras ve anfitiyatromuzda gerçekleştirilmektedir.

Ücrete dahil olan etkinlikler: Aşağıdaki 7 gün/6 gecelik programda bulunan etkinlikler (Turunç’ta tekne gezisi ve scuba dalış hariç): Etkinlik gözlem ve uygulamaları, 3 öğün yemek, misafirhanemizde konaklama, aralarda çay/kahve servisi)

Ücret: Kişi başı 5500 TL (bir veli ve bir çocuk geldiğinde iki kişidir.)

İletişim      Telefon+Whatsapp:   0533 619 8750 ; email: society@itap-btm.org

Turunç Programı : 14-20 Ağustos

Göynük Programı : 28 Ağustos – 03 Eylül

**** Etkinlik programında süre değiştirilmeden kapsamda küçük değişiklikler yapılabilir.

 

Saatlik Program

Switch The Language

  [rt_retina_image img_1x="3986" img="3985" class="sidepanel-logo" img_align="" img_bottom_margin="30px" link="" link_target="" link_title=""]

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  [button button_text="PURCHASE" button_style="style-1" font="heading-font" button_size="hero" button_link="#" link_open="" button_icon="icon-right-thin" href_title="PURCHASE"]